מהי יונקה כתבו עלינו ש... מידע לקוסמטיקאיות צור קשר דפי בית קודמים

מהי יונקה

פנקי עצמך בכוחות הטבע
יונקה חושפת את יופייך האמיתי בעזרת כוח החיים של הטבע המצוי בפרחים , עלים , קליפות עצים , שורשים , גרעינים , צמחי מרפא הנמצאים בשדות , עצים והרים וכן בחיי צמחים ימיים.

שמנים אתריים
יונקה הינה החלוצה הבלתי מעורערת בתחום הארומותרפיה האסתטית המקצועית מאז 1954. באמצעות סדרות מוצרי הטיפוח לפנים , גוף ושמש , יונקה מעניקה לעורך את החשוב ביותר שיש לצמחים להציע:
שמנים אתריים המעושרים באנרגיה של קרני השמש. בלב יונקה , תערובת שמנים אתרים ארומטית טהורה וטבעית של לבנדר , ברוש , רוזמרין , קורנית וגרניום. "5 התמציות העיקריות". לבסוף , נוסחה ייחודית זו מעורבת במגוון של תמציות צמחים מכל רחבי העולם.


תמציות צמחים, פירות וצמחי ים
בניחוחם העדין , השמנים האתריים המעורבים בתמציות צמחים , פירות וצמחי ים , פועלים לאיזון , הרגעה , החייאה וחידוש. לכל מרכיב תפקיד ייחודי לעורך: חומצות הפירות מעניקות לחות ומדגישות את גוון העור , הויטמנים נלחמים ברדיקלים חופשיים , האצות מתגברות את העור במינרלים ותמציות הצמחים מזינות ומרככות את העור.


התחייבות יונקה
יונקה קוסמטיקה מתחייבת כי כל תכשיר מפותח , מיוצר ונבדק על ידי מעבדות "מולטלר", חברה צרפתית בבעלות משפחתית. כל מוצר קנוי מגיע עם אחריות לנוסחה , אמיתית ואיכותית , המבטיחה תוצאות מיידיות וארוכות טווח. מוצרי יונקה , הנמכרים על ידי מומחים לטיפוח העור בכל העולם , מציעים טיפול יופי אישי ויחודי המשלב עונג ורעננות , תוצאות נראות לעין ותחושה מחודשת של איכות חיים. 

 

מהי יונקה