דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

מהי יונקה

פנקי עצמך בכוחות הטבע
יונקה חושפת את יופייך האמיתי בעזרת כוח החיים של הטבע המצוי בפרחים , עלים , קליפות עצים , שורשים , גרעינים , צמחי מרפא הנמצאים בשדות , עצים והרים וכן בחיי צמחים ימיים.

שמנים אתריים
יונקה הינה החלוצה הבלתי מעורערת בתחום הארומותרפיה האסתטית המקצועית מאז 1954. באמצעות סדרות מוצרי הטיפוח לפנים , גוף ושמש , יונקה מעניקה לעורך את החשוב ביותר שיש לצמחים להציע:
שמנים אתריים המעושרים באנרגיה של קרני השמש. בלב יונקה , תערובת שמנים אתרים ארומטית טהורה וטבעית של לבנדר , ברוש , רוזמרין , קורנית וגרניום. "5 התמציות העיקריות". לבסוף , נוסחה ייחודית זו מעורבת במגוון של תמציות צמחים מכל רחבי העולם.


תמציות צמחים, פירות וצמחי ים
בניחוחם העדין , השמנים האתריים המעורבים בתמציות צמחים , פירות וצמחי ים , פועלים לאיזון , הרגעה , החייאה וחידוש. לכל מרכיב תפקיד ייחודי לעורך: חומצות הפירות מעניקות לחות ומדגישות את גוון העור , הויטמנים נלחמים ברדיקלים חופשיים , האצות מתגברות את העור במינרלים ותמציות הצמחים מזינות ומרככות את העור.


התחייבות יונקה
יונקה קוסמטיקה מתחייבת כי כל תכשיר מפותח , מיוצר ונבדק על ידי מעבדות "מולטלר", חברה צרפתית בבעלות משפחתית. כל מוצר קנוי מגיע עם אחריות לנוסחה , אמיתית ואיכותית , המבטיחה תוצאות מיידיות וארוכות טווח. מוצרי יונקה , הנמכרים על ידי מומחים לטיפוח העור בכל העולם , מציעים טיפול יופי אישי ויחודי המשלב עונג ורעננות , תוצאות נראות לעין ותחושה מחודשת של איכות חיים. 

מעבדות מולטלר מייצרת ומשווקת את מוצרי יונקה ליותר מ- 40 ארצות בעולם

האריזה מתבצעת בחדר נקי, כדי למנוע אפשרויות של זיהום- התערובות העדינות, העשויות משמנים חיוניים וממרכיבים פעילים אחרים, מוחדרות ישירות לאריזות מבלי להחשף לאוויר הפתוח.

במעבדה מבוצעות ביקורות איכות מרובות בכל שלבי המחקר והייצור, על ידי ביולוגים, כימאים ובקטריולוגים דגימות נלקחות בכל שלבי הייצור , מהחומר הגולמי הראשוני ועד למוצר המוגמר.

ברשות מעבדות מולטלר המכשור המתקדם וההכרחי ביותר, הנדרש בתחום כה רגיש- כמו שמנים אתריים.

המטרה העיקרית של יונקה, היא לספק ללקוחותיה מוצרים ללא דופי, לשביעות רצונם המלאה.

 

תמונת אווירה - מהי יונקה